Sigma Fritthengende
Sigma Fritthengende
kr 27 895,00 inkl. mva.
Sigma er, med sin buede glasshylle og stramme preg, en elegant kjøkkenhette i stål.
Kun tilgjengelig for ekstern motor/sentralventilasjon.
Beskrivelse
Sigma er, med sin buede glasshylle og stramme preg, en elegant kjøkkenhette i stål. Kjøkkenhetten er 90 cm bred. Det effektive fettfilteret kommer med rengjørings- indikator og kan enkelt vaskes i oppvaskmaskin.
Leveres for ekstern motor/sentralventilasjon.
Oppgi type ekstern motor dersom hetten skal tilkobles dette.
Spesifikasjoner
| Bredde | 90 cm |
|---|---|
| Ventilasjonstype | Ekstern Motor (E), Sentralventilasjon (S) |
| Metall/Farge | Glass, Stål |
| Energiklasse | Avhenger av motor |
| Kapasitet | Avhenger av motor |
| Lydnivå | Avhenger av motor |
| Belysning | 4 x LED |
| Dimensjon uttak | 120 mm, 150 mm |
| Installasjonspakke | Installasjonspakke 1 125 mm, Installasjonspakke 2 160 mm |
| POT-signal | Nei |
Symbolforklaringer
Produktinformasjon
Produktets høyde: 80–101 cm
Med teleskopisk kanal er maks takhøyde 290 cm
De fleste plasserer kokesonen mot en vegg på kjøkkenet. Dette forenkler ofte kanalføringen fra kjøkkenavtrekket ut i friluft, enten rett gjennom veggen bak eller rett gjennom taket. Nå kobles ofte også kjøkkenavtrekket til eksterne motorer eller aggregater som er plassert vekk fra kjøkkenet. Montering av rettveggshetter er meget enkelt. Avstanden mellom hette og platetopp bør være fra 50–70 cm. Ved gasskomfyr minimum 65 cm.
Fettfiltrene kan rengjøres i oppvaskmaskinen på maks 50 grader.

