Sheen
Sheen
Prisområde: kr 14 805,00 til kr 22 780,00 inkl. mva.
Sheen er en stilig fritthengende kjøkkenhette som passer godt inn i de fleste kjøkkenmiljø.
Sheen fritthengende kjøkkenhette produseres i stål og leveres enten i svart, eller lakkert i valgfri farge. Wire-oppheng er inkludert og monteringsbeslag mot taket leveres i samme utførelse som grunnfargen på kjøkkenhetten. Sheen leveres for resirkulasjon og kullfilter er inkludert ved førstegangskjøp.
Spesifikasjoner
| Bredde | 43 cm |
|---|---|
| Ventilasjonstype | Resirkulasjon (R) |
| Metall/Farge | Svart, Valgfri farge matt glans 10, Valgfri farge standard glans 35 |
| Energiklasse | A |
| Kapasitet | 270/410/580 (B 740) |
| Lydnivå | 53/59/66 (B 70) |
| Belysning | LED |
| Dimensjon uttak | 150 mm |
| Installasjonspakke | Installasjonspakke 2 160 mm |
| POT-signal | Nei |
Symbolforklaringer
Produktinformasjon
Kjøper du kjøkkenhette for resirkulasjon må kullfilter kjøpes i tillegg (art. nr. 9251). Dette tilbehøret kan legges til ved utsjekk.
Oppgi alltid ventilasjonstype ved bestilling.
De fleste plasserer kokesonen mot en vegg på kjøkkenet. Dette forenkler ofte kanalføringen fra kjøkkenavtrekket ut i friluft, enten rett gjennom veggen bak eller rett gjennom taket. Nå kobles ofte også kjøkkenavtrekket til eksterne motorer eller aggregater som er plassert vekk fra kjøkkenet. Montering av rettveggshetter er meget enkelt. Avstanden mellom hette og platetopp bør være fra 50–70 cm. Ved gasskomfyr minimum 65 cm.
Fettfiltrene kan rengjøres i oppvaskmaskinen på maks 50 grader.
Tusen farger – Ja, det er faktisk sant. Himmelblå, prinsesserosa, smaragdgrønn, ferrarirød, hvit som snø eller sort som kull! Du kan velge og vrake blant trendfarger eller velge samme farge som kjøkkenfrontene slik at hetten blir en del av helheten. Det beste er at en spesialfarge koster deg ingenting*!
Hva med å få Sheen fritthengende lakkert i en sprek farge for å fremheve og skape blikkfang over kjøkkenøya?
Få kjøkkenhetten lakkert i valgfri farge for å matche eller stå i kontrast til innredningen eller veggfargen.
Kun fantasien setter grenser.
*Standard glans 35 er inkludert i prisen. Ønsker du matt lakk tilkommer et pristillegg.
