420 Slimline
kr 6 760,00 inkl. mva.
420 uttrekkbar slimline innsats med mange funksjoner. Leveres i sølvgrå/sort utførelse med sølvfarget frontlist.
Beskrivelse
Frontlisten kan byttes med svart eller hvit dersom du ønsker det, se art. nr. 9578 (hvit) eller art. nr. 9784 (svart).
420 Slimline er tilgjengelig for normalventilasjon (N) eller resirkulasjon (R).
Innsatsen kan monteres i overskap med eller uten bunnplate og krever skrogdybde på minimum 30 cm.
Fettfilter som tåler maskinvask fanger effektivt opp matos og kan lett tasut for rengjøring.
Spesifikasjoner
| Bredde | 60 cm |
|---|---|
| Ventilasjonstype | Normalventilasjon (N), Resirkulasjon (R) |
| Metall/Farge | Sølvgrå/sort |
| Energiklasse | C |
| Kapasitet | 190/220/350 |
| Lydnivå | 49/58/64 |
| Belysning | LED |
| Dimensjon uttak | 125 mm |
| Installasjonspakke | Installasjonspakke 1 125 mm |
| POT-signal | Nei |
Symbolforklaringer
Produktinformasjon
Kjøper du innsats for resirkulasjon må kullfilter kjøpes i tillegg (art. nr. 9253). Dette tilbehøret kan legges til ved utsjekk.
Oppgi alltid ventilasjonstype ved bestilling.
Vi anbefaler å velge veggmontert komfyrvakt som tilbehør til din ventilator.
Alle boliger bygget etter 2010 må følge kravet om komfyrvakt. Dette gjelder spesielt boliger som har fått utført endringer på elektrisk anlegg tilknyttet kjøkkenet eller matlagingssonen.
Monteres under overskap, med eller uten bunnplate.
Minimum skrogdybde på overskap: 30 cm.
De fleste plasserer kokesonen mot en vegg på kjøkkenet. Dette forenkler ofte kanalføringen fra kjøkkenavtrekket ut i friluft, enten rett gjennom veggen bak eller rett gjennom taket. Nå kobles ofte også kjøkkenavtrekket til eksterne motorer eller aggregater som er plassert vekk fra kjøkkenet. Montering av rettveggshetter er meget enkelt. Avstanden mellom hette og platetopp bør være fra 50–70 cm. Ved gasskomfyr minimum 65 cm.
Fettfiltrene kan rengjøres i oppvaskmaskinen på maks 50 grader.
Dokumenter
RørosHetta anbefaler
-
kr 415,00 inkl. mva.Frontlist til 392, 420 og 490
Frontlist til våre ventilatorer 392, 420 og 490. Finnes i hvit eller sort.Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
