Neo
Neo
Prisområde: kr 8 085,00 til kr 9 070,00 inkl. mva.
Neo er en tradisjonsrik og klassisk vegghengt kjøkkenhette i rustfritt stål, som glir elegant inn i mange interiør.
Beskrivelse
Du får Neo kjøkkenhette i både 60 og 90 cm bredde. Kjøkkenhettens stål-utførelse tar seg like godt ut i mørke, som i lyse kjøkken og sikrer en tidlig «finish» på kjøkkenet ditt.
Fettfilteret kan enkelt tas ut for rengjøring og kan vaskes i oppvaskmaskinen på maks 50 grader.
Neo kan leveres for normalventilasjon eller resirkulasjon.
Spesifikasjoner
| Bredde | 60 cm, 90 cm |
|---|---|
| Ventilasjonstype | Normalventilasjon (N), Resirkulasjon (R) |
| Metall/Farge | Stål |
| Energiklasse | A |
| Kapasitet | 159/224/394 |
| Lydnivå | 49/58/72 |
| Belysning | 2 x 1W LED |
| Dimensjon uttak | 120 mm |
| Installasjonspakke | Installasjonspakke 1 125 mm |
| POT-signal | Nei |
Symbolforklaringer
Produktinformasjon
Dersom du ønsker Neo for resirkulasjon må kullfilter legges til, artikkel 403684.
Oppgi alltid ventilasjonstype ved bestilling.
Kjøkkenhettens total høyde kan være fra 58,3–89,8 cm med teleskopisk kanal.
De fleste plasserer kokesonen mot en vegg på kjøkkenet. Dette forenkler ofte kanalføringen fra kjøkkenavtrekket ut i friluft, enten rett gjennom veggen bak eller rett gjennom taket. Nå kobles ofte også kjøkkenavtrekket til eksterne motorer eller aggregater som er plassert vekk fra kjøkkenet. Montering av rettveggshetter er meget enkelt. Avstanden mellom hette og platetopp bør være fra 50–70 cm. Ved gasskomfyr minimum 65 cm.
Fettfiltrene kan rengjøres i oppvaskmaskinen på maks 50 grader.

